חשיבות הסדר והארגון בעת אחסון תכולת דירה
או תכולת עסק

בעידן שלנו, קל מאוד לקנות חפצים ולהגיע למצב בו ביתנו או משרדנו מתמלאים עד אפס מקום – כך שכבר לא ניתן לנוע בחופשיות והאווירה מתחילה להיות מעיקה. לצערנו, החללים של הבית או המשרד אינם גדלים לפי בקשתנו ולא מעט פעמים מגיעים בעלי המשרד או בעלי הבית למצב בו החללים לא יכולים להכיל את כמות החפצים שברשותם. במצבים בהם הבית או המשרד עמוסים, עשויים אנשים שלא מעוניינים לזרוק את רוב החפצים להזדקק לשטחי אחסון.

הגנה על החפצים ושמירה על בני הבית או העובדים במשרד

דרך מצוינת לשמור על התכולה היא לאחסן אותה במחסן מאובטח ומבודד, רצוי במחסן עם תקרת בטון – חומר מבודד ברמה גבוהה שמאפשר הגנה על חפצים שונים גם בימים חמים במיוחד. 

חברה מקצועית שמספקת מחסנים להשכרה ומעניקה שירות אמין ומקצועי תוכל לאחסן מגוון חפצים, לרבות חפצים כבדים וגדולים. אחסון מכשירים מסוכנים למשל, יוכל למנוע סיכונים בבית או במשרד, שכן המכשירים יוצבו במקום סגור ובטוח ולא יבואו במגע עם בני אדם. כמו כן, האחסון יגן על החפצים והמכשירים מפני החלדה או שחיקה – כך שהם יוכלו להחזיק מעמד זמן רב יותר. 

אחסון תכולת הדירה או בית העסק במחסן מסודר

אחד הדברים החשובים עליהם יש להקפיד כאשר מאחסנים תכולה של דירה או משרד הוא שמירה על סדר, בצורה זו החפצים יישמרו היטב. מחסן מסודר שיוצר במיוחד כדי להכיל ציוד מגוון יוכל להיות יעיל ביותר. 

ניתן למצוא מגוון מחסנים להשכרה בשרון, בדרום, בצפון ובמרכז, לרבות מחסנים בגדלים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור במחסן שעונה על צרכיו.

 כדי שהמחסן יהיה מאורגן ומסודר יש בראש ובראשונה למיין את החפצים שמעוניינים לאחסן. בשלב המיון יש לערוך סדר – לזרוק חפצים וציוד שאין בהם צורך או לתרום אותם ולשמח אנשים שזקוקים להם. לאחר מכן, יש להציב ביחד את כל החפצים שמעוניינים לאחסן ועשויים מאותו חומר. על ידי איגוד חפצים שעשויים מחומרים זהים יהיה ניתן להפחית את השחיקה. 

בהמשך, יש למקם את החפצים במחסן ולהקפיד להניח כל חפץ בהתאם למידת השימוש בו. אם משתמשים בחפץ מסוים פעמים רבות ביחס לחפץ אחר – יש למקם את החפץ בו משתמשים לעיתים קרובות בסמוך לפתח של המחסן, כך יהיה קל יותר להוציא אותו בעת הצורך. 

חלק מהתכולה, למשל: מכשירי חשמל מסוימים, בגדים, אביזרים שונים וחפצים נוספים ניתן לארגן בקרטונים. אפשר לרכוש קרטונים מחברות שונות שמספקות קרטונים למכירה ולארגן את החפצים בצורה מסודרת בקרטונים חדישים ונקיים.

שים-פה שומרים לכם על התכולה

אחסון תכולת דירה בשרון או הבית או המשרד שלכם עמוסים ואתם לא מצליחים למצוא את הידיים והרגליים, אתם מוזמנים לפנות אל שים-פה ולהפקיד את החפצים שלכם במחסנים שמורים ובטוחים. אנו מציעים מחסנים בגדלים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור בגודל המחסן הנחוץ לו ולשמור על החפצים שלו מאורגנים ומסודרים.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !