קרטונים ואריזות

אם אתם נמצאים לקראת מעבר דירה, תסכימו בוודאי, שאחת הפעולות היותר מורכבות בתהליך המעבר נוגע לנושא האריזה. ב"שים פה" חשוב לנו להקל עליכם גם בנושא הזה ולכן, לצד שירות אחסון התכולה אותו אנו מציעים, אנו מאפשרים לכם גם ליהנות מאספקת קרטונים ואריזות, בהתאמה לצרכים.

חוסכים לכם את העבודה הפחות נעימה

בהליך מעבר דירה ועוד בטרם מגיעים לשלב האריזה, עולה הצורך להשיג קרטונים ואריזות לצורך המטרה, כחלק מכך, רבים מוצאים את עצמם עורכים סיורים ופטרולים ליד פחי זבל של סופרים ומכולות, בתקווה שימצאו שם ארגזים ריקים.
החדשות הטובות עבור כל מי שמעוניין למנוע מעצמו את עבודת החיפוש הארוכה (והלא אסטטית) הן שיש דרך הרבה יותר פשוטה ונוחה להשגת הקרטונים והאריזות וכל מה שהיא מצריכה, זה פשוט מאוד להזמין אותם מחברת "שים פה".
כאמור, לצד שירותי אחסון התכולה, החברה מציעה עוד מעטפת של שירותים נלווים, אשר ייעודם לספק מענה איכותי על מלוא הדרישות והצרכים של הלקוחות.

אחסון תכולת דירה בשרון

על איכויות ועל כמויות

יש לא מעט פרמטרים אותם כדאי לקחת בחשבון בהליך הזמנה של קרטונים ואריזות ובין היתר:

  • כמות הציוד אותו אנו מעוניינים לארוז – פרמטר אשר ישפיע באופן ישיר על כמות הקרטונים והאריזות לה נזדקק ובין היתר, גם על גודל הקרטונים.
  • סוג הציוד – ציוד שונה, אמור להיארז בצורה שונה, כך שלדוגמא, כלים שבירים אמורים להיעטף בפצפצים או בעיתונים, בכדי להגן עליהם בצורה הטובה ביותר מפני "תלאות" הדרך וכך, גם מוצרי חשמל אשר גם הם עלולים להיות חשופים לנזקים במהלך ההובלה.
  • איכות האריזות – מומלץ לוודא שהאריזות או/ו הקרטונים אותם אנו מזמינים הינם איכותיים ועמידים, בכדי שיבטיחו שמירה מיטבית על הציוד בהליך ההובלה.
  • גודל האריזות – ההמלצה תהיה להזמין אריזות בגדלים שונים ותוך כדי אריזה לבחור את האריזה המתאימה לכל סוג של ציוד.
  • נוחות האריזה – כדאי לוודא שהקרטונים והאריזות הינם נוחים ופשוטים לשימוש.

כמובן, שמעבר לנושא של בחירת הקרטונים והאריזות, מומלץ לתכנן מראש את הליך האריזה ולבצע אותו בצורה מסודרת ונכונה.
יש לכתוב בלורד על גבי כל קופסא מה אחסנו בתוכה ולאיזה חדר בדירה היא מיועדת.
על גבי קרטונים בהם מאחסנים חפצים שבירים, חשוב לציין באותיות גדולות וברורות את הכיתוב "שביר" בכל צידי הקרטון – כך שלא יהיה סיכוי שהמובילים לא יבחינו באותו הכיתוב וכחלק מכך, יטפלו באותם הארגזים בצורה זעירה ועדינה.

קרטונים ואריזות בשרון

מענה איכותי על כל הדרישות והצרכים

לא משנה מהן הכמויות או מהו סוג הציוד אותו אתם מעוניינים לארוז, אם אתם לא מעוניינים להתפשר על איכות ציוד האריזה, אין כל ספק כי חברת "שים פה" תהווה עבורכם את הכתובת הנכונה למטרה.
החברה מציעה מחסנים להשכרה לצורך אחסון תכולת דירה או אחסון תכולת עסק ובכדי להקל על הלקוחות שלה ולאפשר להם לקבל את מלוא השירותים להם הם זקוקים תחת קורת גג אחת, החברה אף מספקת קרטונים ואריזות בגדלים ומסוגים שונים באיכות גבוהה.
אם אתם מתלבטים לגבי כמויות האריזות הנדרשות או לגבי הגדלים של הקרטונים אותם אתם צריכים, צוות החברה המנוסה והמקצועי, ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !