מחסנים להשכרה בשרון

אנשים רבים שמעוניינים לטייל בחו"ל במשך תקופה, משפצים את הבית או המשרד או עוברים לדירה או למשרד חדש, מחליטים לאחסן את התכולה של בית העסק או של ביתם. באמצעות מחסן לתקופה קצרה או ארוכה ניתן להגן על התכולה מפני נזקים ולמנוע גניבות. 

במידה שאתם מעוניינים להשכיר מחסן לצורך אחסון התכולה שלכם, חשוב שתקפידו על מספר פרמטרים, ביניהם: בחירה במחסן נקי, מסודר ומאורגן. כמו כן, רצוי לבחור במחסן שנמצא בקרבת אזור המגורים שלכם או המשרד שלכם (היכן שהתכולה נמצאת). במידה שאתם מתגוררים או עובדים באזור השרון למשל, כדאי שתבחרו חברה שמספקת שירותי אחסון תכולת דירה בשרון או שירותי אחסון תכולת משרד בשרון, בצורה זו העברת החפצים תהיה פשוטה וזולה ביחס לבחירה במחסנים מרוחקים. נוסף על כך, ישנם פרמטרים חשובים נוספים שיש לבדוק, על הפרמטרים הללו נסביר במאמר זה.

הסכם, אמצעי מיגון וביטוח תכולה – פרמטרים חשובים שיש לבדוק בעת בחירת מחסן להשכרה

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון כאשר בוחרים מחסן להשכרה הוא ההסכם של החברה עם הלקוח. נכון, קריאת הסכמים היא פעולה מתישה שדורשת מתן תשומת לב לדקויות, ולמרות לזאת, חשוב לבחון את ההסכם בצורה קפדנית. 

חברה מקצועית ואמינה תתייחס להסכם ברצינות ותפגין אחריות מלאה על התכולה שלכם. חשוב לבדוק באילו תנאים התכולה מאוחסנת, מה יקרה אם התכולה תינזק או תיגנב – מי ייקח אחריות ומה יהיה הפיצוי. כמו כן, יש לבדוק מתי יש לשלם, מה קורה אם מחליטים להוציא את התכולה לפני הזמן, האם יש לשלם קנס במידה שהתכניות משתנות ופרטים נוספים.

 עניין נוסף וחשוב ביותר הוא אמצעי המיגון של המחסנים. חשוב לשאול מהם אמצעי המיגון שבעזרתם נשמרת התכולה ולבחור במחסן מוגן וסגור הרמטית. רצוי לבחור במחסן עם תקרה מבטון, הבטון יגן על התכולה גם בימים חמים.

מעבר לזאת, יש לוודא שישנה אבטחה מסביב לכל מחסן ושהמחסן מחובר למוקד שמירה שפועל לאורך כל שעות היממה ובכל השבוע. כמו כן, יש לוודא שהתכולה שמאחסנים במחסן לא מתערבבת עם תכולה של אנשים אחרים. 

נושא אחר ומהותי ביותר הוא הביטוח – יש לבחון את הביטוח, את החברה עמה הוא נעשה ואת התוקף שלו. יש לבקש כיסוי עם תעודה אישית דרך חברת ביטוח שתיתן החזר כספי במידה שחלילה יפרצו אל המחסן, במקרה שתפרוץ שריפה או שנזקי טבע יפגעו בתכולה. ללא ביטוח לא יינתנו פיצויים. כמובן שיש לערוך ביטוח שתואם את שווי התכולה שמאחסנים במחסן.

מעוניינים להשכיר מחסן לצורך אחסון תכולה? פנו אל שים-פה!

אם אתם מעוניינים להשכיר מחסן, אתם מוזמנים לצור קשר עם חברת שים-פה שמספקת שירותי אחסון ברמה גבוהה. תוכלו להשכיר מחסן לתקופה קצרה או ארוכה ולהיות בטוחים שהתכולה שלכם נמצאת בידיים טובות מחסנים להשכרה בשרון.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !