בדרך אל המחסן
עצות שימושיות להתנהלות נכונה ביום ההובלה

אז החלטתם לצאת לטיול ארוך בחו"ל ולשם כך בחרתם חברה שמספקת שירותי אחסון תכולת דירה בשרון – ממש בקרבת מקום מגוריכם. למרות שכבר עמלתם והתארגנתם, אתם עדיין לחוצים ומלאי חששות – בכל זאת, לא בכל יום מבצעים הובלה ואתם דואגים לתכולת הדירה שלכם ומאוד מקווים שהיא תגיע אל היעד בשלום. 

הדבר הראשון שנציע לכם לעשות כדי להתמודד עם הלחץ הוא לקחת נשימה עמוקה, אך לצד העצה החשובה הזו, יש לנו עוד מספר עצות שיכולות להיות שימושיות ולסייע לכם להתמודד בהצלחה עם יום ההובלה.

4 עצות שיוכלו לסייע לכם ביום הובלת התכולה אל המחסן

  1. שמרו על ערנות – מצב בו הבית שלכם עמוס בחפצים ועובדי חברת ההובלה – אותם אתם לא מכירים מתרוצצים ברחבי הבית, עשוי לגרום ללא מעט כאבי ראש, ולמרות זאת חשוב לפקוח את העיניים ולהשגיח על חפצים יקרי ערך. שמרו על הארנק שלכם, מכשיר המובייל, המפתחות של הדירה ושל הרכב ואם יש ילדים קטנים בבית, וודאו שהם נמצאים בקרבתכם ושהם בטוחים – לא יוצאים אל הרחוב, לא נוגעים בכבלי חשמל ולא חשופים לסכנות אחרות.
  2. התכוננו מראש ודאגו לצרכים הבסיסיים – אל תעסקו באריזות ביום בו מתבצעת ההובלה ואל תישארו צמאים או רעבים. דאגו להכין שתייה ואוכל לעצמכם, לבני המשפחה שלכם ולעובדים. תהליך העברת התכולה אינו פשוט וכדי לבצע אותו בצורה הטובה ביותר יש לנהוג בסבלנות ולהרגיש טוב. לקיחת נשימה עמוקה, אספקת שתייה ואוכל, הפעלת מאוורר או מזגן ביום חם ומתן טיפ לעובדים יכולים לעשות את כל ההבדל.
  3. אל תפריעו לעובדי חברת ההובלה – ייתכן שתרצו להעיר לעובדים ולתת להם כל מיני הסברים בנוגע לביצוע העבודה. יחד עם זאת, יש להניח לעובדי חברת ההובלות לעבוד ולא להפריע להם, גם הם צריכים לשמור על ריכוז כדי לבצע את מלאכתם בצורה תקינה. 

חשוב לסמוך על העובדים, אחרי הכל הם עוסקים בהובלות מדי יום. כמובן שאין זה אומר שיש להתנתק מהנעשה בשטח – כפי שצוין – חשוב לשמור על ערנות. במידה שיש לכם שאלה כלשהי עדיף שתפנו אל בעל החברה או אל ראש הצוות ולא אל העובדים. עצה נוספת: כדי להיות בטוחים שכל החפצים שלכם נמצאים, תוכלו למספר את הקרטונים ולאחר ההגעה אל המחסנים לבדוק שכולם נמצאים.

  1. לאחר ההגעה אל המחסן – לאחר שהחפצים הגיעו אל מתחם האחסון, הזכירו לבעל החברה או לראש הצוות היכן למקם את החפצים – אילו חפצים להניח במקום מרוחק יותר מפתח הכניסה למחסן ואילו חפצים להניח בסמוך לכניסה.

לטייל בעולם בראש שקט

חברת שים-פה מספקת מחסנים להשכרה שירותי אחסון ברמה גבוהה ומעניקה מענה למגוון נרחב של לקוחות. במידה שאתם מעוניינים לצאת ולטייל בעולם, תוכלו להפקיד את תכולת הדירה במחסנים האיכותיים שלנו ואנו נשמור על התכולה בצורה הטובה ביותר. 

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !