מעבר למשרד חדש – עוברים בראש שקט

מעבר למשרד חדש עשוי להיות תהליך מרגש אך גם מלחיץ ביותר – במידה שאתם מתכננים מעבר, אתם וודאי יודעים זאת. לא בכל יום יש לארוז את כל החפצים, המכשירים והרהיטים, להיעזר בשירותי חברת הובלות ולסמוך על בעלי המקצוע שכל החפצים יגיעו אל היעד בלי שייגרמו להם נזקים.

כדי להפחית את הסיכונים הכרוכים במעבר למשרד חדש, חשוב שתדעו כיצד לבצע את המעבר בצורה נכונה. מעבר למשרד חדש דורש מכם להתכונן היטב. במאמר זה נספק מספר המלצות שיכולות לסייע לכם לעבור למשרד החדש שלכם בשלום.

4 המלצות שיוכלו לסייע לכם לעבור למשרד חדש בשלום

4 ההמלצות הבאות יוכלו לסייע לכם להתמקד במשימות החשובות שיש לבצע כאשר עוברים למשרד חדש:

  1. תכננו את אריזת התכולה שבמשרד – תכנון מראש של אריזת הרהיטים, הניירת, המכשירים והחפצים הנוספים שנמצאים במשרד יוכל למנוע סיכונים מיותרים. העברת מחשבים שמחירם גבוה וודאי מכילים מידע חשוב ושמור דורשת זהירות רבה. כמו כן, הרהיטים השונים ביניהם: השולחנות, הכורסאות, הכיסאות, גופי התאורה ושאר החפצים מגיעים לשווי גבוה וגרימת נזק עלולה להוביל להפסדים כספיים משמעותיים.

את כל התכולה יש להכניס לארגזים ויש לבצע את התהליך האריזה מבעוד מועד כדי למנוע לחצים ואריזה שאינה איכותית בשל מחסור בזמן. על תכולת המשרד להיארז בצורה מסודרת ובטוחה ולהגיע אל היעד במועד הכניסה אל המשרד החדש, שכן עיכובים עלולים להיות כרוכים בתשלום גבוה. 

  1. מוצרי אריזה – כדי לבצע את המעבר בצורה בטוחה, יש לארוז את תכולת המשרד באופן שיספק הגנה מלאה. היום ניתן למצוא מגוון חברות שמציעות בין היתר קרטונים למכירה. קרטונים חזקים וקשיחים, פצפצים, ניירות הדבקה ומוצרי אריזה נוספים הינם חלק מהציוד הנחוץ לצורך מעבר למשרד חדש. 
  2. חברות שמתמחות באריזת מוצרים – במידה שאינכם מעוניינים לבצע את האריזה בעצמכם או במידה שאתם חוששים שמא תארזו את החפצים בצורה שתסכן אותם, תוכלו לפנות אל חברות שמציעות שירותי אריזה כמו "שים פה". במקרה שתבחרו בחברה שמספקת שירותי אריזה, חשוב שתוודאו שהיא מתמחה בתחום ושהיא מבטחת את הציוד. 
  3. מחסן איכותי – במידה שתאריך העזיבה של המשרד אינו תואם לתאריך הכניסה למשרד החדש, יהיה עליכם למצוא חברה מקצועית שמציעה מחסנים להשכרה. תוכלו למצוא מגוון חברות שמציעות את שירותי האחסון. מומלץ לבחור חברה שמציעה מחסנים באזור שקרוב אל המשרד החדש, בצורה זו תהיה ההובלה מהמחסן אל המשרד החדש פשוטה ומהירה יותר. תוכלו למצוא חברות שמציעות מחסנים להשכרה בשרון, במרכז, בצפון ובדרום. כמו כן, תוכלו למצוא חברות שמציעות מחסן לתקופה קצרה או מחסן לתקופה ארוכה. יש לציין שחלק מחברות האחסון מציעות בין היתר גם קרטונים למכירה. בעת בחירת החברה יש לקרוא היטב את ההסכם, לוודא שהמחסנים עשויים מחומר מבודד ושרמת האבטחה במקום גבוהה.

 

חברת שים-פה מציעה מחסנים להשכרה ברמה גבוהה ביותר ותשמח לעמוד לשירותכם. בנוסף למחסנים האיכותיים, אנו מציעים קרטונים למכירה שיוכלו לסייע לכם בעת המעבר ולחסוך את הצורך לפנות אל חברה שמספקת מוצרי אריזה.

 

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !