הובלות ריהוט יוקרה

הובלות ריהוט היא משימה מורכבת הדורשת חיפוש יסודי וקפדני של חברות הובלה כמה חודשים מראש. אך שמדובר על הובלות ריהוט יוקרה חשוב שהובלת ריהוט תעשה ע"י הובלות ריהוט יוקרה שתשמור על הריהוט היקר בעת ההובלה עצמה.

מהו הריהוט יוקרה?

ריהוט יוקרה הוא ריהוט יוקרתי אשר כולל גימור באיכות גבוהה מאוד ומושכת את העין. ריהוט זה נותן שיק וגלאם לחדרי הבית, וניתן לשלבו בחדר הסלון, חדר השינה ואף פינת האוכל. עם  ריהוט זה תוכלו לשנות את האווירה בבית מקצה לקצה ע"י הוספת פריטים מיוחדים שתוכלו למצוא בחנויות הרהיטים.

אילו שירותים כוללים שירותי הובלת ריהוט יוקרה?

שירותי הובלת ריהוט יוקרה כוללים פריטי יוקרה רבים כמו מערכות ספות יוקרתיות לסלון, ספות, כורסאות, כיסאות ושולחנות מעוצבים לפינת האוכל, ארונות, מיטות ועוד . בנוסף לכך, שירותי ההובלה כוללים שירותי פירוק והרכבה של הרהיטים במידה ומדובר על בית שנמצא בקומה גבוהה יש לבצע את ההובלה דרך מנוף אשר עוזר להוביל את הריהוט היוקרתי בזהירות וביעילות עד לבית.

הובלות ריהוט יוקרתי עושים עם חברת הובלות ריהוט יוקרה

אם יש לכם רהיטי יוקרה שאתם צריכים להעביר בין אם מדובר על מעבר דירה בשכירות או קניית דירה חדשה, אתם חייבים חברת הובלות ריהוט יוקרה שתעזור לכם לעבור את היום בשלום וביעילות רבה ללא שריטות או שבירות. כמו כן, חשוב שיהיה ביטוח לריהוט שאתם מובילים על מנת במידה והריהוט יינזק תוכלו לקבל זיכוי על הריהוט שנפגע. בנוסף לכך, יש לבדוק שהביטוח על הריהוט הוא מקיף ומכסה את כל הרהיטים, מה התנאים במצב של נזק לריהוט שהוא בלתי הפיך ואינו ניתן לתיקון כמו שריטות, שבירה או כל דבר שעשוי לפגוע באיכותו של הריהוט. הביטוח חייב להיות תחת התנאים ללא תוספת תשלום.

מה הסיכונים שעלולים להיגרם בעת הובלת ריהוט יוקרה?

אחד הסיכונים העיקריים בעת הובלת ריהוט יוקרה הוא מצב שבו נגרם לריהוט נזק כלשהו כגון: שריטות, שבירה של הריהוט ועוד. לכן בעת ביצוע הובלת ריהוט יוקרתי חשוב לבצע את ההובלה עם חברת הובלות מקצועית ומנוסה שתבטיח את הגעת הריהוט ליעדו ללא שריטות או שבירות או נזקים אחרים שעלולים להוריד מאיכותו של הריהוט.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !