עוברים דירה? פנו את הדרך לקרטונים!

סביר להניח שיצא לכם לצפות בסרטים שונים – בעיקר סרטים אמריקאים שהומתקו ב-10 שקיות סוכר בהם מופיעים בני זוג שעוברים דירה. בסרטים המעבר נראה מהנה ורווי אהבה – הדירה מלאה בקרטונים אותם ממלאים בני הזוג במסירות וקפדנות כשפניהם מאירות אל העולם. לצערנו, מעבר דירה אינו תהליך כל כך פשוט וברוב המקרים הוא רווי במתחים והרבה פחות חיוכים. 

במציאות, תהליך האריזה נמשך זמן רב, ברוב המקרים אחד מבני הזוג מנסה להאיץ באחר – המנומנם ממנו, המובילים מאחרים, הבית מפוצץ חפצים עד שקשה לזוז במרחב והילדים (אם ישנם) מקפצים בין ההורים ורוצים גלידה – בקיצור: מעבר דירה הוא לא טיול בפארק. 

למרות שצחקנו על המתקתקות – הקרטונים בהחלט מסייעים!

אם אתם מתכננים מעבר דירה, תוכלו ללמוד דבר או שניים מהדמויות המתקתקות שמוצגות לנו בסרטים. העצה הראשונה היא לנסות לנשום בין קיפול בגד אחד לשני (כן, לא תמיד זוכרים את זה, אך זה אפשרי) והעצה השנייה היא להשתמש בקרטונים איכותיים וחזקים. 

קרטונים למעבר דירה או לאחסון תכולת דירה בשרון הם מצרך הכרחי, והיום – לשמחת רבים, ניתן למצוא חברות רבות שמציעות קרטונים למכירה. נוסף על קרטונים, ישנם מוצרים נוספים שנחוצים למעבר דירה ויכולים לשפר את איכות אריזת התכולה לאין ערוך.

להלן הסבר קצר על 3 מוצרי אריזה חיוניים (וביניהם קרטונים) שישנו את כל חווית האריזה:

  1. קרטונים – ניתן למצוא מגוון סוגים וגדלים של קרטונים, ביניהם: קרטונים מאוד קשיחים ועמידים שמתאימים לאחסון חפצים כבדים, קרטונים לתלייה של בגדים שמאפשרים שמירה על הבגדים ישרים וקרטונים רחבים. כמו כן, ניתן לרכוש קרטון דו גלי שעשוי מ-2 שכבות של קרטון ומכיל ציפוי של שכבת קרטון, סוג זה מתאים מאוד לאחסון כלי מטבח. סוג אחר הוא גליל קרטון שמגיע באורכים שונים ומסייע בהגנה מפני פגיעות.
  2. ניילון בועות – באמצעות ניילון בועות ניתן להגן על חפצים עדינים ושבירים ובין היתר למנוע שריטות.
  3. סרטי הדבקה – באמצעות סרטי ההדבקה ניתן למנוע מאריזות הקרטון להתפרק – דבר שעלול להוביל לפגיעה בתכולה המאוחסנת. אחרי שעמלתם וארזתם את החפצים בצורה קפדנית, וודאי לא תרצו להגיע למצב בו הקרטונים יתפרקו וכל העבודה תתבצע לשווא.

מוצרי אריזה למעבר דירה הינם חלק מהותי מהתהליך, לכן חשוב לבחור במוצרים איכותיים שישמרו על הציוד. חברה מקצועית שמספקת מוצרים באיכות גבוהה תוכל לספק מוצרים שיסייעו לכם לבצע את האריזה בצורה יעילה, כך שתוכלו לשמור על החפצים שלכם. המוצרים השונים גם יקלו על המלאכה. 

תאריך העזיבה לא חופף לתאריך הכניסה לדירה? יש פתרון – מחסנים להשכרה

במידה שאין חפיפה בין תאריך העזיבה של הדירה ובין תאריך הכניסה לדירה החדשה, ייתכן שיהיה צורך להפקיד את התכולה במחסן ייעודי, איכותי ומאובטח. במידה שתאריך העזיבה שלכם אינו תואם את תאריך הכניסה לדירה החדשה, תוכלו לאחסן את התכולה שלכם במחסנים להשכרה האיכותיים של חברת שים-פה, שתשמח לסייע לכם להפוך את המעבר לקליל, בטוח ורגוע.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !