השכל ולמד – אילו סוגי מחסנים אתם מכירים?

לרבים מאתנו יש תכולה (למשל: מסמכים, רהיטים או מכשירים) בהם איננו משתמשים מדי יום. במקרים בהם התכולה רבה, יש צורך לפנות שטח בו נוכל לאחסן אותה. על ידי אחסון התכולה במקום מסודר נוכל למנוע מצב בו היא תפגע במרחב שלנו ותייצר עומס במקום שיכול להיות: בית, משרד או בתי עסק מסוגים אחרים. בכל המצבים הללו יהיה צורך במחסן מסוים. 

כמו כן, ישנם מצבים נוספים בהם עולה הצורך באחסון תכולת דירה בשרון או אחסון תכולה במחסן. במקרה שלמשל עוברים דירה ומועד היציאה מהדירה הקיימת אינו תואם למועד הכניסה לדירה החדשה, במקרה שמשפצים דירה או משרד או במקרה שטסים לחו"ל למשך תקופה, עולה הצורך במחסן שיכול להכיל את התכולה הקיימת.

נא להכיר – 5 סוגים של מחסנים 

היום ניתן לבחור בין מגוון סוגים של מחסנים. כאן עשויה לעלות השאלה: "איזה מחסן כדאי לבחור?". במקרה שאתם זקוקים למקום אחסון, כדאי שתכירו את סוגי המחסנים השונים. להלן מספר סוגים של מחסנים:

  1. חדר בבית – את סוג המחסן הזה מכיר כל אדם שיש לו חדר "מיותר" בבית, שכן ברוב המקרים ברגע שאין מטרה ספציפית לחדר מסוים הוא הופך למחסן שגדוש בחפצים. החדר יכול לשמש גם עובד עצמאי שהחליט להפוך את חדרו הנוסף בבית למחסן, במקרה זה הרי שהמחסן יכול לסייע מאוד, אך בכל זאת מדובר על ויתור על חדר שיכל לשמש לצרכים אחרים.
  2. מחסן בבניין – דירות רבות מגיעות עם מחסנים נפרדים בבניין. ברוב המקרים המחסנים הנפרדים שבבניין קטנים, כך שהם יכולים להכיל מעט ציוד, אך הם בהחלט יכולים לסייע לני הבית לשמור על הסדר והארגון בביתם.
  3. מחסן בחצר – במידה שיש לבני הבית חצר פרטית, ניתן להציב בחצר מגוון סוגים של מחסנים וליהנות ממקום אחסון שצמוד לבית.
  4. שכירת מבנה לצורך הפיכה למחסן – שכירת מבנה והפיכתו למחסן יכולה להתאים לחלק מהאנשים. יחד עם זאת, המחיר שיש לשלם על שכירת מבנה עשוי להיות גבוה ביחס לאפשרויות האחסון האחרות, לכן, ברוב המקרים לא מדובר על עסקה משתלמת.
  5. מחסנים להשכרה – היום בוחרים חלק מהאנשים לשכור מחסן מחברות שמספקות מחסנים להשכרה. מחסן להשכרה נמצא במתחם ששייך לחברת אחסון כאשר במתחם נמצאים מחסנים רבים. חברה מקצועית שמספקת מחסנים להשכרה תקפיד לאבטח את המקום בצורה קפדנית, תשתמש בגלאי אש, תשמור על המתחם והמחסנים נקיים ותאפשר ללקוחותיה לבחור במחסן שעונה על צרכיהם מבחינת עמידות, גודל ופרמטרים נוספים. במידה שבוחרים באופציה זו חשוב לבחור חברה שמציעה מחסנים להשכרה בקרבת המקום בו נמצא הלקוח. ניתן למצוא חברות שמציעות מחסנים להשכרה בשרון, בצפון, בדרום ובמרכז.

אם אתם מעוניינים לבחור באופציה החמישית – לשכור מחסן, תוכלו לפנות אל חברת שים-פה ולקבל מחסן איכותי, נקי, מתוחזק ומרווח במתחם מאובטח השכרת מחסנים בשרון.

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !