איך לאחסן את התכולה בצורה נכונה?

אחסון תכולה הוא פתרון מצוין עבור מגוון אנשים, ביניהם: אנשים שמשפצים את הדירה, אנשים שעוברים דירה, אנשים שמשפצים את המשרד או עוברים למשרד חדש ובעלי עסקים שונים. כמו כן, אחסון התכולה מסייע מאוד לאנשים שנוסעים לחו"ל למשך תקופה של חודש ומעלה ולאנשים שחסר להם שטח אחסון עבור חפציהם השונים.

 חברת אחסון איכותית ואמינה שמבטחת את התכולה, מציעה הסכם הוגן ושומרת על התכולה בצורה קפדנית, תוכל להסיר דאגה ולהבטיח שהתכולה תשמר בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד לאחסן את התכולה בצורה נכונה, שכן אחסון נכון ישמור על החפצים. במאמר זה ריכזנו מספר טיפים יעילים לאחסון נכון.

4 טיפים יעילים לאחסון תכולה בצורה חכמה

לבחירה בחברה מקצועית שמספקת מחסנים להשכרה בשרון יש חשיבות רבה, בצורה זו יהיה ניתן לשמור על התכולה ולהגן עליה מפני נזקים וגניבות. לצד האחריות שלוקחת חברת האחסון שנבחרה על התכולה, יש לבעלי התכולה את היכולת להגדיל את הסיכויים לכך שהתכולה תשמר בצורה טובה. אם אתם מעוניינים לאחסן את החפצים שלכם, נשמח להציע לכם 4 טיפים שיסיעו לכם לאחסן את התכולה בצורה חכמה:

  1. להיפטר ממה שלא צריך – הרבה אנשים שומרים חפצים בהם אין להם צורך, כך שהחפצים פשוט שוכבים באותו מקום ונערמים זה על זה. בגדים ישנים, צעצועים, כלי מטבח שכבר החלידו, מפות ישנות, מתנות, מסמכים וחפצים נוספים עשויים לתפוס הרבה מקום ולהעמיס על החלל. רבים מהחפצים הללו כדאי לזרוק, התהליך עשוי להיות קשה עבור חלק מהאנשים ומהנה עבור אנשים אחרים, זריקת חפצים לא נחוצים יכולה להיות פעולה מאוד משחררת. אופציה אחרת היא לתרום את החפצים לאנשים שזקוקים להם, בצורה זו ניתן לתפוס 2 ציפורים במכה – גם להפטר מחפצים שאינם נחוצים יותר וגם לעזור לאחרים.
  2. אחסון בהתאם לסוג החפצים – אחסון לפי סוג הפריטים יוכל לשמור על החפצים שלמים ובטוחים. חשוב למשל להפריד בין חפצים שעשויים מזכוכית ועץ ובין חפצים שעשויים ממתכת. כמו כן, יש להפריד בין חפצים כבדים ובין חפצים שעשויים מפלסטיק, כאשר מסמכים יש לאחסן בנפרד.
  3. תקופת האחסון – אחסון חפצים לטווח קצר שונה מאחסון חפצים לטווח ארוך. במקרה שמאחסנים את החפצים בתוך מחסן לתקופה קצרה, יש צורך באחסון פשוט ביחס לאחסון לטווח ארוך יותר. במקרה שמאחסנים חפצים למשך תקופה ארוכה, יש להקפיד לצמצם את השטח שהם תופסים ולסגור את המקום בצורה קפדנית. 
  4. סימון מוצרים שבירים – בעת אחסון חפצים שבירים בקרטון, יש לרשום על הקרטון שהוא מכיל חפצים שבירים. כמו כן, רצוי לסמן על הקרטון חץ שמורה על כיוון פתח הקרטון.

חברת שים-פה מציעה שירותי אחסון ברמה גבוהה.

במידה שאתם מחפשים חברה שתשמור על התכולה שלכם, אחסון תכולת דירה בשרון תוכלו ליצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !