עושים רילוקיישן? מה עושים עם תכולת הדירה?

לא מעט ישראלים עושים רילוקיישן במהלך השנים האחרונות. העולם שנפתח והפך להיות גלובלי מאפשר לנו לבצע שינויים בחיינו בין היתר על ידי שינוי מקום העבודה ומגורים במדינות אחרות. ישראלים רבים שמחזיקים נכס בארץ ונוסעים לחו"ל לרילוקיישן מחליטים להשכיר את הנכס למשך התקופה בה הם לא יתגוררו בארץ, מדובר על חשיבה נכונה, שכן על ידי השכרת הנכס ניתן להרוויח סכומים משמעותיים במקום להותיר את הנכס ריק. 

נוסף על מציאת השוכר של הדירה למשך תקופת הרילוקיישן, יש למצוא מקום בו יהיה ניתן לאחסן את תכולת הדירה, בצורה זו יהיה ניתן לשמור על החפצים שלמים ותקינים ולמנוע סיכון לגניבות. הפתרון הטוב ביותר במקרה זה הוא לאחסן את תכולת הדירה במחסנים ייעודיים. היום ניתן למצוא מגוון מחסנים להשכרה באזורים שונים ברחבי הארץ. את שירותי האחסון ניתן לקבל למשך תקופות קצרות או ארוכות – בהתאם לצורך.

אילו פרמטרים יש לבדוק כאשר בוחרים מחסנים להשכרה?

במידה שאתם מתכננים רילוקיישן ומעוניינים למצוא חברה שמספקת שירותי אחסון תכולת דירה בשרון, בדרום, במרכז או בצפון, חשוב שתבדקו היטב את חברת האחסון. להלן 6 פרמטרים חשובים שיש לבחון בטרם בוחרים את החברה:

  1. תנאי האחסון – חשוב לוודא שהמחסן שמוצע לכם מכיל יחידות אחסון ייעודיות לאחסון פריטים יקרי ערך ורהיטים. מחסן שמספק יחידות אחסון ייעודיות לאחסון תכולת דירה יוכל לספק את ההגנה הטובה ביותר. רצוי מאוד לבחור במחסן שנמצא במתחם סגור עם יחידות אחסון נפרדות ובעל תקרת בטון שיוצרת בידוד ברמה גבוהה ומגינה על החפצים מפני החום.
  2. מיקום המחסן – רצוי שלא להתפתות ולבחור במחסן מרוחק בגלל שהצעת המחיר הייתה נמוכה ביחס להצעות המחירים האחרות שניתנו, ייתכן מאוד שעלות ההובלה אל המחסן המרוחק תגרום לבחירה להיות לא משתלמת כפי שהיא נראתה בתחילה. יש לבחון גם את עלות ההובלה וגם את מיקום המחסן כדי לדעת האם העסקה משתלמת.
  3. מתחם סגור – יש לבחור במתחם שמגביל את הנכנסים והיוצאים, כך שלא כל עובר ושב יוכל להתקרב למחסנים.
  4. רישיונות והיתרים – יש לבחור רק במתחם אחסנה שמחזיק בהיתרים ואישורים הכרחיים. בין האישורים וההיתרים הנחוצים ניתן לציין: אישור מהרשות המקומית או מהעירייה, אישור מכבי אש והיתרי בניה. חברה שלא מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הדרושים עלולה לקבל צו הריסה או סגירה, וזה הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה כשאתם נמצאים במקום אחר בעולם ולא יכולים לגשת למחסן ולהוציא את החפצים שלכם.
  5. אבטחה – על המחסנים להיות מאובטחים על ידי מצלמות במעגל סגור ומערכת אזעקה שמחוברת למוקד במשך 24 שעות ביממה. כמו כן, צריכים המחסנים להיות מופרדים זה מזה ולכלול לפחות מנעול אחד למחסן.
  6. מערכות טיפול בשריפות והדברה – על המתחם להכיל מערכות לגילוי עשן ולכיבוי שריפות. כמו כן, יש לבדוק שהחברה מבצעת הדברות בתדירות הנחוצה.

עוברים לחו"ל לצרכי עבודה? חברת שים-פה תשמח לשמור על חפציכם במהלך תקופת הרילוקיישן. 

תיאום שיחה
close slider

    מלאו את הטופס

    ונשוב אליכם בהקדם !