הובלה ואחסנה

אחרי שאיתרתם מחסנים לאחסון התכולה, עולה השאלה
"איך להעביר את התכולה אל המחסנים?" ולנו יש את התשובה.
בחברת "שים פה" מציעים עבורכם מעטפת שירותים מקצועית ואיכותית הכוללת: הובלה, אחסנה ואספקת ציוד אריזה.

חסכון של כסף וזמן

גם אם המחסנים אותם שכרתם לצורך אחסנת התכולה, קרובים אל מקום מגוריכם, סביר להניח שהרכב הפרטי שלכם לא יוכל להכיל את כל הציוד ולכן, ככל הנראה, האפשרות היחידה שתהיה רלוונטית בעבורכם היא להיעזר בשירותי הובלה חיצוניים.
בחברת "שים פה" המציעה מחסנים להשכרת תכולות דירה או תכולת עסק באזור השרון, לוקחים בחשבון את כל הצרכים והדרישות של הלקוחות ולצד שירותי האחסנה, החברה גם מספקת שירותי הובלה מקצועיים ואיכותיים.
שירותי החברה חוסכים את הצורך להתנהל מול מספר חברות במקביל – מה שיכול גם לסרבל את התהליך וגם לייקר אותו ומאפשרים לכם ליהנות משירותי הובלה ואחסנה תחת קורת גג אחת.

הובלה ואחסנה בשרון

מקצועיות בכל שירות

החיפוש אחר חברת אחסנה יכול לטמון בחובו אתגר לא פשוט, בכל זאת, המטרה תהיה לאתר חברה מקצועית ואמינה, אשר ניתן יהיה להשאיר אצלה את תכולת הבית היקרה ולהיות רגועים, שהיא תחזור באותו המצב בו היא נמסרה.
בהליך החיפוש אחר חברת אחסנה, יש לא מעט פרטים עליהם יש לשים דגש כמו: גודל המחסנים, האבטחה, התחזוקה, הזמינות והעלויות.
במקרים בהם לצד שירותי האחסנה, יעלה כאמור, גם הצורך בשירותי הובלה, הליך החיפוש עתיד להיות ברמת מורכבות הרבה יותר גבוהה –  כי גם כאשר מדובר בחברת הובלה, יש צורך לשים דגש על פרמטרים כמו: מקצועיות החברה, ציוד ההובלה, ניסיונה ואמינותה.
כך יוצא, שאם מקבלים את שני השירותים מאותה החברה, דבר זה יקל משמעותית על המחפשים ובעיקר אם ישכילו לבחור בחברה מנוסה ובעלת מוניטין בתחום של הובלה ואחסנה – ובמקום הזה, כאמור, נכנסת חברת "שים פה" לתמונה, אשר לצד 2 שירותים אלו, מאפשרת ללקוחותיה ליהנות גם משירות נוסף של אספקת ציוד אריזה איכותי, אשר יקל משמעותית גם את הליך האריזה.

 

מקסימום תועלת, מינימום כסף

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם זקוקים לאחסון תכולה:
בין אם זה בעקבות מעבר דירה, רילוקיישן או טיול גדול לחו"ל או כל סיבה אחרת. זה גם לא באמת משנה לאיזה פרק זמן אתם זקוקים לשירותי האחסון: ימים בודדים, שבועות, חודשים או תקופה ארוכה של מעל שנה,
מה שחשוב הוא כמובן השקט שלכם בידיעה שהציוד שלכם יישמר בצורה הטובה ביותר.
אז לצד המקצועיות והניסיון של החברה ממנה תזמינו שירותי הובלה ואחסנה, קיימת חשיבות גבוהה לבדוק פרטים לגבי נושאים כמו: 

 • אמצעי האבטחה – חשוב לוודא שהמחסנים מאובטחים בצורה מוקפדת, סביב השעון.
 • תנאי התחזוקה – גדלים שונים של יחידות אחסון מתוחזקות, צבועות ונקיות.

מכיוון שכאשר זה נוגע לתכולה שלכם, אין באמת סיבה שתתפשרו על פחות מהשירות הטוב והמקצועי ביותר אותו תוכלו לקבל, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "שים פה".
צוות החברה, ישמח להקשיב לצרכיכם ולהתאים לכם את השירותים אשר יענו על דרישותיכם בצורה הטובה ביותר.

מלאו שם וטלפון ואנחנו נדאג לכל השאר !

  שירותי אחסנה בשרון
  תיאום שיחה
  close slider

   מלאו את הטופס

   ונשוב אליכם בהקדם !